Mentovet 100ml BIO FAKTOR

Mentovet 100ml BIO FAKTOR

19,00 zł
Brutto

Premix ułatwiający oddychanie

 

Właściwości i działanie:

Intensywna produkcja , zagęszczenie zwierząt, niewłaściwie działające systemy wentylacyjne, zapylenie, podwyższony poziom amoniaku predysponują do upośledzenia funkcji ochronnych błon śluzowych górnych dróg oddechowych (zmniejszona ilość wydzielania śluzu, upośledzenie funkcji rzęsek) prowadza do przełamania funkcji obronnych błon śluzowych i otwarcia wrót zakażenia dla mikroorganizmów patogennych.

Zawarte w premiksie składniki wpływają na prawidłowe funkcjonowanie błon śluzowych, wydzielanie śluzu, ruch rzęsek, zdolność do odksztuszania.

Zawarta w preparacie witamina A wspomaga procesy regeneracji błon śluzowych.

Mięta i eukaliptus działają tonizująco na układ pokarmowy. Poprawiają trawienie, wykazują działanie żółciopędne, żółciotwórcze oraz rozkurczające

 

Stosowanie i dawkowanie:

Preparat na osłabienie funkcji oddechowych i trawiennych. Działa wspomagająco w okresie ryzyka szoku termicznego. Zapobiega zapyleniu obiektów produkcyjnych.

Do przygotowania roztworu do picia należy wymieszać preparat w proporcji 200 ml preparatu na 1000 l wody, do przygotowania sprayu drobnocząsteczkowego należy wymieszać preparat w proporcji 200 ml preparatu na 10 l wody.

 

Zawartość: 100ml

 

Skład:

Olejek miętowy

5,5 %

Olejek eukaliptusowy

18,0 %

Menthol

5,5 %

Witamina A

3400 j.m./ml

Nośnik - glokol propylenowy

6 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.