MULTI Forma

MULTI Forma 265g

Ostatnie sztuki w magazynie
72,00 zł
Brutto

MULTI Forma to preparat wspomagający przygotowanie do lotów powyżej 350 km. Rozpiętość dystansu w tej grupie lotów jest ogromna ? od 300-400km aż po 1200km. Wszystkie one mają jednak jedną wspólną cechę. Podczas ich trwania organizm gołębia jest zmuszony sięgnąć do rezerw organizmu.

 

MULTI Forma zawiera składniki energetyczne na okres po wyczerpaniu węglowodanów (są to aminokwasy i trójglicerydy średniołańcuchowe), a także związki, które wspomagają i osłaniają mięśnie oraz układ krwionośny (HMB, L-karnityna, żelazo, witamina B12, przeciwkwasicowe asparaginiany). Niezwykle istotna jest obecność butafosfanu, który stanowi źródło aktywnego fosforu oraz pobudza syntezę ATP i glikogenu. Związek ten sprawia, że gołębiowi na dłużej starcza energii do lotu i wolniej się męczy. MULTI Forma zawiera także olejek sosnowy, który działa pobudzająco na wątrobę i zwiększa przenikanie do organizmu związków lipofilnych. Dzięki temu gołąb będzie łatwiej czerpał energię z tłuszczu. 
Aby ogólnie wzmocnić organizm w preparacie znalazła się też pula elektrolitów oraz mikroelementów.

MULTI Forma podawaj z karmą lub wodą przed lotem powyżej 350 km:
jako źródło substancji niezbędnych w trakcie lotu
aby pobudzić metabolizm tłuszczy i białek w wątrobie
osłonowo na mięśnie i układ krwionośny
aby zwiększyć rezerwy metaboliczne i wytrzymałość

MULTI Forma stosuj w ilości 10g / 1 kg karmy lub 5 g / 1 L wody przez 1-3 dni. Długość podawania powinna być uzależniona od kondycji ptakówi trudności lotu. Przed lotami najcięższymi można podawać nawet 3-4 dni, stopniowo zwiększając ilość.

UWAGA ! MULTI Forma najlepiej podawać z karmą (jako nośnik 7-OILS + HEPATIC). Jednak, gdy przed wkładaniem ptaki nie otrzymują karmy, pamiętaj, aby preparat podać z wodą. Gołębie powinny otrzymać MULTI Forma w dniu koszowania.


Produkt nie jest chemioterapeutykiem.

2 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.