• -160,00 zł
Pigeon Vitality PAKIET ZDROWIE I WYDOLNOŚĆ
Pigeon Vitality PAKIET ZDROWIE I...
Pigeon Vitality PAKIET ZDROWIE I WYDOLNOŚĆ

Pigeon Vitality PAKIET ZDROWIE I WYDOLNOŚĆ

450,00 zł 610,00 zł -160,00 zł
Brutto

 

Pigeon Vitality PAKIET ZDROWIE i WYDOLNOŚĆ GOŁĘBI POCZTOWYCH

 

Pakiet zawiera:


Improver 125g  - Improver jest opatentowanym wysoce skoncentrowanym produktem mieszanym z wodą pitną w celu wyeliminowania patogenetycznych bakterii oraz zwiększenia obrony systemu immunologicznego. Jednocześnie stymuluje dobre bakterie, mikroflorę oraz odporność przeciw chorobom bakteryjnym takim jak:Parthyphoid/Salmonella, E. coli i szeroko rozpowszechnionemu jednokomórkowemu pasożycie Canker. W czasie sytuacji stresowych pomaga zapobiegać innym chorobom.


Antifungal 125g  -

Naturalny środek przeciwko grzybom Candida Albicans.

Antifungal zapobiega, hamuje rozwój oraz zabija grzyby.

Biologicznie aktywny tylko w pH wody niższym niż 5  (pH <5 ),  w związku z czym należy go zawsze stosować w połączeniu z Improverem lub zakwaszaczem. 

Szybkie odzyskiwanie naturalnej mikroflory.

Może być mieszany z witaminami, probiotykami i elektrolitami.

Korzystne jest podawanie preparatu po kuracji antybiotykowej przez okres 3-5 dni

Brak skutków ubocznych

Zastosowanie: po locie 3 dni w połączeniu z Improverem, kuracja 5- 7 dni

Dawkowanie: 2gr na 5 litrów

Skład: 100% sorbinian potasu


Tricoli Stop Powder 100g - 

Po trzech latach intensywnych badań badawczo - rozwojowych popularne kapsułki TriColi STOP są już dostępne także w postaci sproszkowanej z przeznaczeniem do przeprowadzenia kuracji grupowych przeciwko Trichomonas gallinae - rzęsistkowicy.

Jest to rozwiązanie rewolucyjne i unikatowe ( w porównaniu do kuracji lekowej), ponieważ produkt może być stosowany w czasie sezonu lotowego, bez utraty kondycji i formy!

Korzyści z zastosowania min. 1 czubatej łyżki (8 gram) na 1 kg ziarna:

 • Eliminuje 99,8 % przypadków trychomonadozy / rzęsistkowicy w ciągu 3 godzin,
 • Eliminuje bakterie e - Coli w ciągu kilku godzin
 • Poprawia kondycję gołębi
 • Czyści i regeneruje wątrobę
 • Zawiera wyłącznie naturalne substancje organiczne i witaminy!
 • NIE JEST TO ANTYBIOTYK, nie można się na niego uodpornić, nie powoduje skutków ubocznych!

Po szeroko zakrojonych badaniach przeprowadzonych przez wiodących naukowców z Uniwersytetu w Ghent w Belgii na Wydziale Patologii, Bakteriologii oraz Chorób Ptaków, naukowcy odkryli, że TriColi STOP eliminuje trychomonadozę / rzęsistkowicę u gołębi w ciągu 3 godzin.

Aby stwierdzić obecność Trichomonas gallinae w trakcie badań, patyczki z wymazami pobranymi z woli zostały umieszczone w sterylnej kapsułce i zanurzone w mikroprobówce zawierającej 100 μl solanki buforowanej fosforanem (PBS). Następnie mikroprobówkę poddano odwirowaniu przez 2 sekundy przy 800 obrotach na minutę. Aby określić liczbę rzęsistków, 20 μl badanej zawiesiny przeniesiono do komory liczeniowej Bürkerse'a.


2 x BronchoPlus (GRATIS!) - o łącznej wartości 160zł

Płynny, naturalny, uzupełniający suplement na bazie olejków eterycznych dla gołębi - podawany do wody pitnej w celu uniknięcia problemów z oddychaniem w sezonie lotowym. Problemy z oddychaniem są jednym z najbardziej powszechnych problemów podczas sezonu lotowego. Ze względu na ciepłe i wilgotne warunki panujące podczas transportu większość gołębi narażona jest na choroby układu oddechowego w sezonie lotowym. Problemy te często towarzyszą dużej ilości śluzu, dzięki czemu gołębie wykazują zmniejszone spożycie tlenu przy mniejszej dostępnej energii. Ponadto zwiększa się ryzyko rozwoju bakterii na błonach śluzowych, a następnie wtórne infekcje. Rezultatem są obniżone osiągi w lotach i zwiększone niebezpieczeństwo wybuchu chorób układu oddechowego podczas transportu i w gołębniku.

Najważniejsze właściwości:

 • Zapobiega chorobom układu oddechowego w sezonie lotowym
 • Zmniejsza ilość nadmiernej ilości śluzu w drogach oddechowych
 • Stymuluje naturalną obronę organizmu
 • Zapewnia wsparcie w przypadku stresu cieplnego
 • Naturalny - bez skutków ubocznych
 • Wysokiej jakości składniki i certyfikat GMP +

BronchoPlus to doskonale zbilansowana formuła na bazie naturalnych olejków eterycznych z mięty pieprzowej, oleju eukaliptusowego i mentolu. Skład preparatu BronchoPlus pomaga gołębiom zmniejszyć ilość nadmiernej ilości śluzu w drogach oddechowych.

100 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.