Dosto Oregano 12% 300ml TOLLISAN

Dosto Oregano 12% 300ml TOLLISAN

120,00 zł
Brutto
 

Dosto-WG-Ropa Flüssig 12% dozuje się w proporcji 1 ml na 3 l wody. Proste, tanie i praktyczne! Tę postać płynną można podawać ptakom codziennie do wody pitnej. W okresie pierzenia wszystkie moje gołębie otrzymują codziennie Dosto-WG-Ropa Flüssig 12% w połączeniu z Tollyamin w wodzie pitnej. Efektem jest idealnie przebiegające pierzenie i gołębie w nowym, fantastycznym upierzeniu. Zimą wystarczy podawać trzy razy w tygodniu. Ostrzegam przed dalszym codziennym podawaniem kombinacji Dosto-WG-Ropa Flüssig 12% i Tollyamin po okresie pierzenia – gołębie wyrwą się z klatek, w takiej będą formie.

W okresie rozrodu stosuję Dosto-WG-Ropa Flüssig 12% trzy razy w tygodniu. Można podawać także codziennie – nie ma przy tym znaczenia, czy gołębie wysiadują jajka, czy też karmią młode.

Odsadzone młode otrzymują postać płynną codziennie do wody pitnej. Dodatkowo dwa razy w tygodniu należy dodawać Quick (jod i żelazo). Dzięki tej kombinacji otrzymują one profilaktyczną ochronę przed chorobami młodych ptaków. Za pomocą tej prostej metody mogą rozpocząć swoje pierwsze loty młodych ptaków. To naprawdę zadziwiające, jak ptaki będą latać.

5 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.