MICRO Stop

MICRO Stop 250 ml

53,00 zł
Brutto

MICRO Stop jest w 100% naturalnym produktem zawierającym zioła, których substancje czynne ograniczają populację bakterii i pierwotniaków chorobotwórczych w układzie pokarmowym. 

 

Regularne stosowanie takich substancji zdecydowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia w stadzie między innymi bakterii z rodzaju Salmonella sp., E.coli i Staphylococcus sp.. Podstawą działania produktu jest obecność naturalnych związków roślinnych, które zawierają substancje czynne o wielokierunkowym działaniu. Wykazują między innymi działanie wobec mikroorganizmów atakujących gołębie (Eimeria sp, Salmonella sp. E.coli, Clostridium), jednocześnie wzmacniając naturalne systemy obronne ptaków. Dodatkową korzyścią jest fakt, że w przeciwieństwie do kuracji antybiotykowej, substancje roślinne nie wyniszczają organizmu gołębia oraz nie wywołują efektu lekooporności u mikroorganizmów chorobotwórczych. Dzięki temu MICRO Stop z powodzeniem można stosować regularnie i przez dłuższy okres, nie obawiając się osłabienia jego skuteczności.

KIEDY STOSOWAĆ ?


MICRO Stop stosuj:
Aby utrzymać pod kontrolą populacje mikroorganizmów chorobotwórczych, takich jak Eimeria sp, Salmonella sp, E. coli, Clostridium.
Aby zapewnić prawidłowy skład flory jelitowej.
Szczególnie wskazany u młódków oraz sztuk osłabionych, u których naturalne mechanizmy obronne są niewystarczające.
Wspomagająco w przebiegu takich chorób jak: salmonelloza, kokcydioza, ornitoza oraz przy biegunce.

JAK STOSOWAĆ ?


Profilaktycznie - 2 ml / 1 L wody, 2 - 3 razy w tygodniu przez 1 dzień.
W okresach wzmożonego ryzyka oraz przy zaobserwowaniu niepokojących objawów - 4 ml / 1 L wody przez 1 dzień oraz 2 ml / 1 L przez kolejne 4 dni.

WAŻNE!
Dla wzmocnienia efektu podawaj w jednej wodzie z 4-ACIDS.

UWAGA ! Przed użyciem płyn należy wstrząsnąć. Obecny na dnie osad jest zjawiskiem naturalnym, pochodzącym z ekstraktów roślinnych.
Produkt nie jest chemioterapeutykiem.

4 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.