FUNGI Stop

FUNGI Stop 125 ml

33,00 zł
Brutto

FUNGI Stop to całkowicie bezpieczny, a jednocześnie skuteczny produkt. Zawiera jod oraz składniki naturalne doskonałe w ograniczaniu populacji grzybów spotykanych w hodowli gołębi ?Aspergillus sp. oraz Candida sp.

 

Preparat zawiera także składnik wspomagający organizm w obliczu schorzeń grzybiczych ? witaminę A, która wzmacnia bariery ochronne ustroju ptaka (błony śluzowe). Regularne stosowanie takich substancji w oprysku minimalizuje ryzyko wdarcia się do gołębnika, czy woliery choroby grzybiczej. Podawany w wodzie do picia działa lokalnie w miejscach bytowania grzybów, tj. w wolu, przełyku i jamie dziobowej.

KIEDY STOSOWAĆ ?

Podawaj FUNGI Stop aby:
ograniczyć populację grzybów chorobotwórczych (Aspergillus sp., Candida sp.) bytujących w środowisku gołębi, jamie dziobowej, przełyku i wolu,
uchronić przed grzybicą sztuki młode, osłabione i po kuracji antybiotykowej,
zabezpieczyć ptaki w przypadku skarmienia nieświeżej karmy oraz wilgoci w gołębniku,
przeprowadzić dezynfekcję gołębnika i sprzętu (oprysk).


JAK STOSOWAĆ ?

W wodzie do picia: 2,5 ml / 1 L wody przez 3-5 dni w okresach narażenia na zakażenia grzybicze i 1x w tyg. u młódków (razem z INHALIC).
W oprysku: 1 x w tygodniu oprysk całego gołębnika roztworem 25 ml / 100 ml ciepłej wody.
UWAGA ! Przed użyciem płyn należy wstrząsnąć. Obecny na dnie osad jest zjawiskiem naturalnym pochodzącym z ekstraktów roślinnych.


Produkt nie jest chemioterapeutykiem.

3 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.