DNA Promotor

DNA Promotor 250 ml

55,00 zł
Brutto

NOWA PŁYNNA FORMUŁA produktu DNA Promotor sprawia, że jest on jeszcze bardziej przyswajalny i łatwiejszy w użyciu. 

 

Ważnym zadaniem hodowcy jest wspomaganie rozrodu i podnoszenie wskaźników wylęgowości. DNA Promotor zawiera pełen zestaw składników odżywczych, które pokrywają zwiększone zapotrzebowanie ptaków w okresie rozrodczym. Tylko dobrze odżywione pary dadzą zdrowe pisklęta, a dodatkowo nie będą odczuwały zbyt dużego ?zmęczenia?. DNA Promotor zawiera zestaw ziół bogatych w fitohormony, które regulują wydzielanie hormonów rozrodczych ptaków. W preparacie obecne są także witaminy, składniki mineralne i substancje o udowodnionym wpływie na pracę układu rozrodczego samców i samic. Szczególnie starannie dobrano poziom takich związków, jak witaminy z grupy B, witaminę E oraz wapń i fosfor, ponieważ są to składniki kluczowe dla powodzenia pracy hodowlanej i rozmnażania ptaków. Regularne podawanie DNA Promotor pozwala uzyskać zdrowe lęgi, wartościowe młódki oraz utrzymuje pary lęgowe w dobrej kondycji.

KIEDY STOSOWAĆ ?

DNA Promotor należy podawać samcom i samicom w okresie lęgowym w celu:
wspomagania zapłodnienia i wylęgowości,
poprawy jakości jaj i piskląt,
wytwarzania wartościowego mleczka,
wspomagania regulacji zachowań godowych (kopulacja).


JAK STOSOWAĆ ?

z wodą do picia w ilości 1 - 2 ml / 1 L wody, co drugi dzień wsezonie lęgowym lub z karmą 1 - 2 ml / 600 g karmy.
Koncentrat DNA Promotor rozpuść bezpośrednio w 5 - 10 ml wody lub w produkcie NATURALIN Strong, HEPATIC lub 7-OILS, wymieszaj i polej na karmę co drugi dzień w sezonie lęgowym.

Produkt podawaj 2 tygodnie przed łączeniem w pary do 7-go dnia po wykluciu piskląt. U sztuk rozpłodowych podawanie kontynuuj przez cały sezon lęgowy (1 - 2 x w tygodniu).

Produkt nie jest chemioterapeutykiem.

5 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.