Turbo Flight  500 ml
Turbo Flight  100 capsules
Turbo Flight  500 ml

Turbo Flight 100 capsules

120,00 zł
Brutto

nowy unikalny & Naturaly i rewolucyjny Product z Pigeon Vitality: “Turbo Flight™" – stworzony by zwiększyć szybkość Twoich golebi podczas lotu ! teraz dostępny również w formie kapsułek

 

HIT ! NOWY REWOLUCYJNY PRODUKT! TURBO FLIGHT  z NORWEGII ! 

teraz dostępny również w formie kapsułek

 Zrobiliśmy to jeszcze raz !!! Twórca IMPROVERU Dr Frode Brakstad z Norwegii wprowadza na rynek Nowy niezwykły produkt "Turbo Flight" - skonstruowany tak, aby znacząco zwiększyć prędkość lotu Twoich gołębi !!!

 Dr Frode Brakstad, dietetyk i założyciel norweskiej firmy Pigeon Vitality, ma przyjemność przedstawić hodowcom gołębi pocztowych innowacyjne odkrycie produktu: Turbo Flight

Turbo Flight jest to kolejny produkt firmy Pigeon Vitality, którego super skuteczne działanie opiera się na nauce i setkom testów, jest to produkt o wielkim potencjale dla

sportu gołębiarskiego!

 Turbo Flight powoduje wzrost ilości tłuszczu w krwioobiegu gołębia, a tym samym zwiększa się czas, gdy gołębie lecą z większą szybkością w ciągu pierwszej godziny po starcie.

Wyniki badań pokazują, że podczas lotu dzięki większej zawartość glikogenu, węglowodanów, tłuszczu we krwi i w wątrobie, gołąb może uzyskać większe prędkości.

Przedstawiamy to na rysunku w poniższej tabeli:

* po lewej stronie - mamy prędkość gołębi w km/h,

* na dole - mamy czas w jakim Turbo Flight uaktywnia super energię po starcie gołębi. Wynika z tego, że systematyczne stosowanie Turbo Flight uwalnia dodatkową prędkość około 15km/h przez około 1 godzinę po starcie

Wyniki przeprowadzonych testów:

      Na wiosnę 2015 roku pierwszy skład "Turbo Flight" był gotowy do testów. Zawierał specjalnie wyselekcjonowane naturalne kwasy tłuszczowe, w których energia, w przeliczeniu na masę ciała została zmaksymalizowana (więcej energii niż zwykłe kwasy tłuszczowe na cząsteczkę) w tym samym czasie, gdy wchłanianie z jelit gołębi było optymalne. Pierwsze badanie wykazało, że 10 ml (jedna łyżka stołowa) na kilogram karmy było odpowiednie. Prototypowy skład dodał gołębiom witalności. Preparat został przetestowany między innymi przez pana Aage Moeller Jensen z Danii. Wyniki badań na gołębiach okazały się lepsze niż oczekiwano, ale były zgodne z teorią naukową.

Oto pisemne referencje Aage:

"Dostałem butelkę nowego produktu Pigeon Vitality "Turbo Flight" przed sezonem 2015. Powiedziano mi: proszę podać go tylko gołębiom, które będą tylko jedną noc w kabinie, jeśli wypuszczenie gołębi opóźni się o kolejną lub więcej nocy gołębie zaczną wykorzystywać dodatkową energię do walki w koszu”.

Tu w Danii lotujemy w każdy weekend od połowy maja do połowy sierpnia. Gołębie koszujemy tylko na jedną noc do kabiny w tych lotach 100-250 km, postanowiłem dać nowy produkt Turbo Flight podczas tych lotów. Jak zwykle położyłem nacisk na średnim i długim dystansie (oba loty mające dwie noce w koszu w Danii), wszystkie moje gołębie są na średni dystans. Więc nie jestem przyzwyczajony do wygrywania pierwszych nagród w lotach okręgowych. Ale w ten sezon okazał się także świetny w lotach z koszowaniem na jedną noc.

Uzyskałem następujące wyniki w tych lotach:

  • Nr 1 w kat. ogólna Open Championship

  • No.1 w mistrzostwie District (na typowane ptaki)

  •  No.1 w klasyfikacji ogólnej (krótki, średnie i długi dystans)

  • No.1 Najlepszy As okręgowy 068-14-4596


Doświadczyłem eksplozji wydajności gołębia w tych lotach okręgowych, w przeciwieństwie do tego, co było kiedyś.

Najlepszy Lotnik "4596" (gołąb jest ze szczepu na średni dystans - zdobył już pierwszą nagrodę jako młody w locie z 410 km) osiągnął następujące wyniki w lotach oddziałowych w 2015 roku:

Vamdrup 200 km (1/951p.),

Kolding 250 km (1/865p.),

 Haderslev 180 km (3/893p.),

 Haderslev II 180 km (5 /893p.),

 Haderslev II 180 km (5/804p.),

Kolding II 250 km (9/959p.).

Co za wspaniały wynik!

Ponieważ moje gołębie są bardzo dobre na średnim dystansie, nie jestem przyzwyczajony do takiego wspaniałego wyniku w lotach krótkich (100-350 km).  Chociaż istnieje wiele czynników odgrywających ważną rolę w lotach gołębi, moje gołębie dzięki zastosowaniu Turbo Flight od Pigeon Vitality spisały się wyśmienicie w sezonie lotowym 2015, szczególnie na lotach do 350km (jedna noc w koszu).

Z mojego doświadczenia mogę naprawdę polecić ten produkt na loty, gdzie gołębie są jedną noc w koszu (kabinie) - czyli sprint i średni dystans.

Aage Moeller Jensen, 068 Frederikshavn, Dania

Jak korzystać z Turbo Flight ?

1 kasułka na gołębia w dniu koszowania (1 dzień przed lotem)

istotny jest czas podania kapsułki

działa po 15 godzinach od momentu podania

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową generalnego przedstawiciela PIGEON VITALITY w Polsce: - www.pigeonvitality24.pl lub www.TAUBENMAX.pl , znajdziecie tam szczegóły dotyczące pełnej gamy produktów Pigeon Vitality, oraz skuteczny program stosowania tych produktów podczas lotów. Służymy radą i pomocą Krzysztof i Wioletta Kin z Piły, tel. 788-555-788, 788-444-788

Opakowanie 100 capsules

13 Przedmioty
1 Opinie

Super
Polecam po kilku tygodniach stosowania widać efekty gołębie latają rzeczywiście szybciej, fajny produkt
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.